IR.IRAN.HAPKIDO HOSHINKIDO ASSOCIATION

هاپکیدو هوشین کیدو

هوشین کیدو هاپکیدو هنر دفاع شخصی زیبای مشرق زمین این هنر زیبا توسط یکی از برترین اساتید رزمی جهان استاد بزرگ پیتر سرج بوبیل(Grand master serge baubil(doju kwanjangnim)) در جهان بنیان گذاری شده است و توسط نخبه ی رزمی ایران استاد قربانی در ایران بنیانگذاری شده است.

هنر رزمي هوشين کيدو با توجه به اينکه داراي تاکتيک هاي هماهنگ و کاربردي است داراي توانايي هاي منحصر به فرد مي باشد.همان طور که مي دانيد انسان با چند تکنيک که با يکديگر ارتباط نداشته باشدهيچ وقت نمي تواند در يک درگيري حتي خيلي ساده پيروز شود بلکه باچند تاکتيک ساده اما هماهنگ که از يک هدف خاص پيروي کند مي تواند به پيروزي حتمي دست پيدا کند. در هوشين کيدو شما مي توانيد بي شمار تکنيک هاي هماهنگ دفاع شخصي آموزش ببينيد که اين تنها در اين ورزش زيبا قابل دسترس است وتنها تفاوت بنيادي اين هنر با هاپکيدو در اين است.
هوشين کيدو قالب پيشرفته و بدون اشکال هنرهاي رزمي مشرق زمين است.پس به اميد گسترش هوشين کيدو هاپکيدو در تمام جهان هوشين ‎كيدو هاپكيدو پس از شكل ‎گيري توسط Korea Kido Hapkido Ass. به رياست Grand master In Sun Seo و رياست World Kido Federation و انجمن Hanminjok hapkido و Korea Kuk Sool Won Ass. در جهان مورد تاييد قرار گرفت و تمامي فدراسيون ‎هاي رزمي در جهان اين هنر رزمي زيبا را مورد توجه قرار دادند . سپس فدراسيون بين ‎المللي هوشين ‎كيدو هاپكيدو در اول ژانويه 1999 توسط نابغه رزمي جهانSerge Baubil  Grand Master تاسيس شد و از طرف فدراسيون ‎ها و انجمن ‎هاي جهاني فوق مورد پذيرش قرار گرفت. هم اكنون ايشان رياست اين فدراسيون را در جهان به عهده دارند .. پس از گذشت چندين سال اين هنر رزمي به يكي از حرفه ‎اي ‎ترين هنرهاي رزمي جهان تبديل شده است كه در پنج قاره جهان به آن پرداخته ‎اند و موفقّيت ‎هاي زيادي نيز كسب نموده‏اند .

 

محتوای بیشتر در این بخش: « تماس با ما گرند مَستر سرج پیتر بوبیل »

ساعات کاری:

 

یک شنبه

19:15 بعد از ظهر_20:30 بعد از ظهر

سه شنبه

19:15 بعد از ظهر_20:30 بعد از ظهر

پنج شنبه

19:15 بعد از ظهر _ 20:30 بعد از ظهر

 

تماس با ما

یک روز استعدادیابی و آزمایش رایگان

Captcha
  Mail is not sent.   Your email has been sent.